Liigu edasi põhisisu juurde Ligipääsetavus

Taotlusvormid

Jäta leivapuru vahele

TÄHTIS! Taotlused tuleb esitada läbi e-PRIA järgmisel lingil: https://epria.pria.ee/login

Taotluseid saab esitada alates 27.03 kuni 03.04 kella 23.59. 

Palun ärge jätke taotluse esitamist viimasele päevale.

Vaata ka juhendit taotluse esitamiseks.


PRIA annab teada, et 29.03 kell 12.00 kuni 1.04 kell 8.00 planeeritud PRIA infosüsteemide uuendamine jääb sel korral ära, sest ilmnesid tehnilised tõrked, mis takistavad süsteemide uuendamist.

Antud perioodil toimivad kõik e-PRIA süsteemid tavapäraselt ning kõiki toiminguid on võimalik teostada.

Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast!

Lugupidamisega ja meeldivat koostööd soovides
PRIA


NB! Tähelepanu tuleb pöörata ka järgnevale: 29. märtsil alates kella 12.00-st kuni 1. aprillil kella 8.00-ni toimub PRIAs infosüsteemide uuendamine ning e-PRIA kasutamine on sel ajal häiritud. e-PRIAs on võimalik teha kõiki toiminguid (sh taotluste ja dokumentide EELTÄITMINE), välja arvatud kliendiks registreerimine, kliendiandmete muutmine, volituste andmine ja erinevate dokumentide ning taotluste esitamine. Lisaks ei ole võimalik kasutada loomade utiliseerimise ja sigade tapamajja liikumise teenust. Vabandame ebameeldivuste pärast!

Seega ajavahemikul 29.03.19 kell 12.00 kuni 01.04.19 kell 08.00 on nendel taotlejatel, kes on PRIA kliendiks ennast varem registreerinud, siiski võimalik taotlusi iseteeninduskeskkonnas eeltäita, kuid mitte esitada. Tehnilistel põhjustel puudub sel ajaperioodil võimalus vajutada nuppu „Esita“. Taotlusi saab esitada ehk „Esita“ nuppu vajutada jälle alates 01.04.19 kellast 08.00.

Kes ei ole ennast veel kliendiregistrisse kantud või kes soovib oma kliendiandmeid muuta ja volitusi anda, tehke seda võimalusel enne 29.03.19. See võimaldab soovi korral reedest kuni esmaspäeva hommikuni 29.03.19 – 01.04.19 taotlusi iseteeninduskeskkonnas eeltäita.

Allolev soovituslik vorm on üleval veel selleks, et saaksite aimu, milline on enam-vähem e-pria taotluse sisu. Samuti võite selle vormi ka eelnevalt täita ning taotlusvooru avanedes saate taotlusvormilt sisu e-pria keskkonnas sobivasse lahtrisse kopeerida.